Home / Nieuws / Gezocht! Vrijwillgers EST 2018 Camping Sportpark Roggel

Gezocht! Vrijwillgers EST 2018 Camping Sportpark Roggel

Samen met TV Wimbledonck en HBS Roos in Bloei start SV Roggel een tijdelijke camping tijdens het EST weekend in Augustus. Op verzoek van EST en met goedkeuring van gemeente Leudal gaan wij een camping exploiteren en daarvoor hebben we JOU nodig !!! Wij verwachten ongeveer 400 personen die willen overnachten op het sportpark in tenten, caravans en campers. Voor de tenten wordt het evenemententerrein gebruikt en voor de caravans en campers het oude handbalveld ( waar nu de skatebaan staat). Van donderdag 16 t/m maandag 20 augustus zijn wij de gastheren/vrouwen van deze schuttersfamilies, dat betekent overnachten inclusief toilet- en douchefaciliteiten en inclusief een eenvoudig ontbijt. Om dit alles in goede banen te leiden en uiteraard ook te voorzien in de benodigde veiligheidsmaatregelen, hebben wij vrijwilligers nodig voor de volgende werkzaamheden:

  • Namens SV Roggel, 2 personen die mede met personen van de andere clubs een kerngroep vormen voor de gehele organisatie.
  • Mensen die vooraf willen meehelpen om de camping in te richten. (maandag 13 t/m donderdag 16 augustus)
  • Mensen die op maandag 20 augustus willen opruimen.
  • Mensen die 1 of meerdere nachten (of gedeelten daarvan) de bewaking willen verzorgen. (met 2 personen per dienst).
  • Mensen die een EHBO diploma hebben en beschikbaar zijn voor een of meerdere dag- of nachtdelen. (kan ook in combinatie met bewaking).
  • Mensen die schoonmaakwerkzaamheden willen verrichten in toiletten en douches.
  • Mensen die het ontbijt willen verzorgen op 1 of meerdere morgens.
  • Mensen die technisch zijn aangelegd en diverse klussen willen oppakken.
  • Mensen die mogelijk in de avonduren barwerkzaamheden willen verrichten.

We hebben de unieke mogelijkheid, met inzet van veel vrijwilligers, om onze clubkassen een flinke financiële injectie te geven, vandaar deze oproep aan jullie allen. Laat ons op deze wijze samenwerken en er voor EST, maar zeker ook voor onze clubs iets moois van maken. Geef je op samen met je team, vriendengroep of in ander verband. Ook jullie partners zijn van harte welkom om hieraan mee te werken.

Opgave is mogelijk bij Henny van den Beuken, mailadres hvandenbeuken@home.nl of telefonisch 06-12359691.

“Allein kènse ’n bietje, same kènne wae hiël väöl”

Bekijk ook:

Naoberzorg inloopcafé

Op donderdag 15 november willen we bij het inloop cafe graag een spellen middag houden, ...

Wordpress Content Protection plugin